- O nás -

Jsme parta lidí, kterou baví práce v internetovém prostředí a spojuje nás nadšení do online marketingu. Jsme otevření, komunikativní a rádi pomůžeme i vašemu webu.

Pomáháme bez rozdílů malým i velkým projektům.

Jan Šorm  Marketing Director

Honza má na starosti řízení projektů a komunikaci s klienty. Orientuje se ve všech oblastech marketingu na internetu a řeší i návrhy webů a jejich použitelnost.

Josef Ther  Company Owner

Pepa je jednatelem společnosti a stará se o její celkový chod. Baví ho dělat grafiku a občas i sám nějakou vytvoří. Pokud zrovna nepracuje, věnuje se rodině a sportu.

Pavel Jartym  Copywriter & Linkbuilder

Pavel je šikovný copywriter, který se nebojí pojmout texty hravě i poutavě. Stará se zároveň o sociální sítě klientů a budování zpětných odkazů. Můžete mrknout i na jeho blog.

Tereza Svobodová Linkbuilder & Assistant

Terka je nejen pracovitý linkbuilder, ale hravě si poradí i s úpravami na stránkách klientů. Dokáže se na weby dívat pohledem koncového zákazníka a pomáhá odstraňovat chyby.

Pavel Dolejší Programmer

Pavel je spolehlivý programátor a kodér, který dokáže převést z papíru do zdrojového kódu všechny naše nápady. Kromě práce na webech se také stará o vývoj CMS a svou početnou rodinu.

Tomáš Přibyl Programmer

Tomáš je náš nadaný Nette programátor, který řeší klientské weby a aplikace na zakázku. Nebojí se žádné technické výzvy a v práci neustane, dokud není hotovo.

 

Naši klienti
202%

...je nárůst cílených návštev u našeho
klienta pojisťovny Kupeg po třech
měsících

0

...je počet zbytečných katalogů, do
kterých vás budeme registrovat.
Opravdu je to k ničemu :)

365

...je průměrný počet dní v roce
věnovaný práci, která nás baví